1%

DOHODNINE

Nič vas ne stane, če ste dobrodelni.

 

Vabimo vas, da izpolnite obrazec za namenitev dela dohodnine našemu društvu. S tem obrazcem državi sporočite, da želite, da se 1 % vaše dohodnine nameni našemu društvu. Ta denar bi šel sicer v državni proračun – donacija vas torej ne stane prav nič!

Možnosti, kako izpolniti obrazec je več:

  • V primeru, da imate urejeno digitalno potrdilo, lahko obrazec izpolnite preko portala E-davki. Kratka navodila, kako to narediti, se nahajajo TUKAJ.
  • V primeru, da doma nimate tiskalnika, vam prazen listek lahko dostavimo na dom oziroma vam ga pošljemo po pošti (v tem primeru nam pišite na info@taborniki.net)
  • Če imate možnost tiskanja, lahko prazen obrazec najdete TUKAJ, možnost pa je tudi, da izpolnite spodnji obrazec in pritisnete PRENESITE PDF (v tem primeru morate obrazec le še natisniti, podpisati in poslati).

Natisnjen obrazec lahko pošljete na vaš davčni urad (npr. DU Kranj, pp 122, 4101 Kranj) ali ga prinesete oz. pošljete na naš naslov (DT RSŽ-ml, Cesta Staneta Žagarja 19, 4000 Kranj).