O rodu

Podatki o rodu:

Naziv: Društvo tabornikov Rod Stane Žagar – mlajši
Cesta Staneta Žagarja 19
4000 Kranj
D.Š.: 21599360
Št.računa: SI56 6100 0000 2901 229 (Delavska hranilnica)

Rod je bil ustanovljen 26. junija 1980, in deluje že več kot 35 let.
Naš rod ima približno 120 članov.

Letos uvajamo minimalno (35 €), priporočeno (50 €) in podporno (70 €) letno članarino. Več informacij o članarinah in zakaj smo se odločili za takšen sistem. Pri nakazovanju bodite pozorni na to, da v namen plačila napišete ime in priimek otroka.

QR koda za plačilo preko mobilne banke:

Naši rodovi prostori se nahajajo na cesti Staneta Žagarja 19, nad Foto Bonijem:

Podprite nas:

Podporna članarina in donacije

Rutke za podporne člane

Namenite nam del dohodnine

Dokumenti in pravilniki:

Statut rodu

Pravilnik o finančno materialnem poslovanju rodu

Obvestilo članom o pridobitvi osebnih podatkov

Rodova uprava:

Andrej Rus starešina rodu andrejrus95@gmail.com
Rihard Pelko načelnik rodu rihard.pelko@gmail.com
Metka Rus načelnica MČ družine rus.metka@gmail.com
Rene Mraz načelnik GG družine mrazrene@yahoo.com
Lucija Brina Arvaj načelnica kluba PP lucija.arvaj@gmail.com
Jure Ausec blagajnik jure.ausec@gmail.com
Pika Kristan tajnica pika.kristan@gmail.com
Jaša Žnidar gospodar jasa.znidar@gmail.com
Elena Kukovica propagandistka ekukovica@gmail.com